Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o opravě střech garáží

30. 6. 2017

Spolek  Garáže  Písek  Jiráskovo nábřeží  22.etapa

IČO 26594391

se sídlem Třebízského 382/1, 397 01 Písek

(dále jen spolek)

http://www.garaze-pisek-22etapa.estranky.cz/

email: garaze22pisek@seznam.cz

mobil: 606 362 593

 

INFORMACE

k opravě střech garáží

 

V souladu s usnesením členské schůze spolku ze dne 7.6.2017 výbor spolku řešil výběr firmy, odborného dozoru a jednal s vlastníky garáží, kteří nechtějí novou krytinu své střechy.

Z 12 zaslaných nabídek zatím výbor spolku vybral dvě a to č.1 (MP-IZOL z Písku zastoupenou Petrem Pokorným) a č.4 (Střechy Daněk z Rapšach zastoupenou Petrem Daňkem). Po řadě konzultací s těmito firmami, vyžádání si dalších dokumentů a záruk, a především po konzultaci s odborným dozorem z firmy RENOSTAV Písek s.r.o., přijal doporučení odborného dozoru, aby se plocha střech přeměřila, když velikost plochy v nabídkách jednotlivých firem se liší a poté bylo provedeno druhé kolo výběru s důrazem na použité materiály, způsob položení nové krytiny a další specifika, které by formuloval odborný dozor. Až poté by výbor spolku za spolupráce s odborným dozorem vybral firmu k provedení opravy střech garáží. V druhém kole by výbor spolku případně oslovil i další firmy, než ty co se zúčastnily prvního kola. Odborný dozor za účasti výboru spolku si střechy garáží prohlédl a bylo konstatováno, že střechy je nezbytné opravit a to v podzimním či jarním období, což je z technologického hlediska nejvhodnější. Přeměření střech by mělo proběhnout do 14.7.2017.

Vzhledem tomu, že na jednoposchoďové střechy často lezou a skákají cizí osoby a poškozují tak střešní krytinu, bylo doporučeno opatřit G60 a G93 vhodnými zábranami.

Po jednáních výboru spolku s dvěma vlastníky garáží (G77 a G83), kteří novou krytinu střechy nechtěli, svůj názor změnil majitel G83, když nebude bránit společné opravě střech. Výbor spolku si jeho přístupu velmi váží. Majitel G77 však na svém stanovisku zatím trvá.

Vzhledem výše uvedenému se tak odkládá doručení složenek k úhradě poměrné částky na opravu střech, když konečná cena za opravu střech bude známa až po ukončení výběru firmy ve druhém kole.

    V Písku dne 1.7.2017 

                                                      Josef Tajbner, v.r.

                                                          předseda

      

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář